ІРЦ - це установа, яка створюється з метою забезпечення права дітей з ссобливими освітнімипотребамивіком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

У відповідності з положенням про ІРЦ, центри повинні створювати приміщення, пристосовані для дітей з особливими освідніми потребами відповідно до вимог законодавства, в тому числі від державних санітарних норм і правил, і від державних будівельних норм.

В інклюзивних-ресурсному центрі повинні обов'язково бутинаступні кабінети:кімнати для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги,проведення групових психолого-педагогічних занять,логопеда,занять з лікувальної фізкультури, фахівців центру, проведення спільних засідань фахівців центру, кабінет директора центру, технічні приміщення тощо.

Завдання центру:

  1. проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання
  2. надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами
  3. надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання
  4. надання консультативно-психологічної допомоги батькам

Все про інклюзивно-ресурсні центри

Кiлькiсть переглядiв: 1171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.